26 grudnia 2012

Bohaterowie

Emily (Em) Menson
Mila i roztrzepana dziewczyna, o długich brązowych włosach i oczach tego samego koloru. Ma 17 lat od dziecka tańczyła hip hop i tanie współczesny, lecz po śmierci jej brata matka zezwoliła jedynie na uczęszczanie do szkoły baletowej.

Charles (Chuck) Menson
Brat Emily, zmarł w wieku 21 lat podczas wypadku motorowego, jadąc na zawody taneczne. Zawsze wspierał swoją siostrę, to on zaraził ją miłością do tańca.


Harry (Hazz) Styles
Zabawny i zwariowanym 18 letni chłopak o zielonych oczach i kręconych włosach. Razem ze swoim przyjacielem Zaynem, założył grupę taneczną "Red Dragons". Jego marzeniem jest wygranie tytułu "street dancer".


Zayn Malik
Przystojny mulat o czarnych włosach i czekoladowych oczach. Ma 19 lat, i jest najlepszym przyjacielem Harrego, z którym założył grupę taneczną. Na pierwszy rzut oka wygląda na bad boy'a, lecz naprawdę jest wrażliwym i słodkim chłopakiem.


Shane Payzer
Jest przystojnym 19 letnim chłopakiem i bratem Danielle.  Należy do paczki Harrego i Zayna, z którymi nie dogaduje się najlepiej. Jest zapatrzony w siebie i arogancki, nie zważa na uczucia innych. Jedyną osobą, z którą się liczy jest jego siostra.

Danielle Payzer
Siostra Shean'a, ma 17 lat i tak jak jej brat, tańczy w "Red Dragons". Jest miłą i otwartą na nowe znajomości dziewczyną. Jej kręcone włosy i ciemne oczy, sprawiają ze ma wielu adoratorów.  Ona jednak od dawna zakochana jest w jednej osobie.
-------------------------------------------------------------------------------------------
Hej tu znowu ja Paulina. Wpadłam na pomysł tego bloga i nie mogła nie zacząć go pisać. Mam nadzieję, że wam się spodoba. Co myślicie? Mam napisać prolog? Jeśli tak, zostaw komentarz :)
Carrie - stylistka
Aron Drew

Dorotha i Arthur


2 komentarze:

  1. Bardzo fajnie się zapowiada. chociaż nie przepadam jakoś za tańcem to uważam, że to całkiem ciekawy pomysł na opowiadanie. czekam na prolog :).
    ps: poinformuj mnie o nim jak coś na 1d-offcamera.blogspot.com :)

    OdpowiedzUsuń